Olech-Service

Spółka rozpoczęła swą działalność w 1976 roku. Jesteśmy firmą rodzinną, której założycielem jest Andrzej Kwiasowski, człowiek wielkiego serca i otwartego umysłu. Jako pierwsi w Centralnej Polsce rozpoczęliśmy współprace z cenioną na całym Świecie marką samochodów osobowych Saab i od 1999 jesteśmy autoryzowaną stacją obsługi tejże marki w Polsce. Wieloletnie doświadczenie i wszechstronna wiedza przekazana nam przez założyciela firmy obecnie stanowi podstawę naszego rozwoju i daje możliwość kontynuowania jego dzieła. Wiele lat wspólnej pracy zaowocowała pokaźnym gronem zadowolonych klientów, darzących nas zaufaniem i ceniących sobie nasz profesjonalizm.

Właściciele Olech-Service

Troska o komfort klientów

W trosce o jak najwyższy poziom obsługi klientów, oraz ich komfort podczas oczekiwania na pojazd, przygotowaliśmy specjalne miejsce, tak by czas spędzony w naszym warsztacie mijał w przyjemnej atmosferze. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy bogatą ofertę prasy, motoryzacyjnej jak i popularnonaukowej wraz z kącikiem kawowym.

Sprzedaż akcesoriów

Prowadzimy również sprzedaż akcesoriów dodatkowych takich jak wycieraczki, oryginalne kołpaki, emblematy, żarówki, akcesoria do pielęgnacji wnętrza.